Unutulmaz Bir Tatil İçin Avşa

Unutulmaz Bir Tatil İçin Avşa

26/04/2019 0 Yazar: netadmin

Tatilden herkesin farklı beklentileri olmaktadır. Avşa Adası da farklı tatil anlayışlarına ve beklentilerine cevap verebilen eşsiz güzellikte bir yerdir. Site olarak avşa adası hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Adada bulunan otellerden restoranlara, gece kulüplerinden plajlara kadar tüm yerlerin bilgileri sitemizde sizleri beklemektedir. Unutulmaz bir tatil için avşa adasını tercih eden herkese rehberlik yapmaya devam ediyoruz. Adada sayısız otel, restoran, bar, disco, plaj, kafe, hediyelik eşya mağazaları ve benzer yerler bulunmaktadır. Bu yerlerin nerede oldukları ve iletişim bilgilerine sitemizden ulaşmanız mümkündür.

Adaya tek ulaşım yöntemi deniz yoludur. Marmara Denizi içerisinde bulunduğu için alternatif bir ulaşım seçeneği yoktur. Deniz otobüsleri ya da arabalı vapurlarla adaya gelebilirsiniz. Adaya gelmeden önce sitemizde yer alan avşa otelleri bölümünden inceleme yaparak otel rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Böylelikle adaya geldiğinizde konaklama yeri aramanıza gerek kalmamış olacaktır.

Avşa Adası uzun bir tatil sezonu geçirmektedir. Mayıs ayının başından Ekim ayının ortalarına kadar yaz tatili imkanı sunabilmektedir. Uzun ve tertemiz plajları Akdeniz Sahillerini aratmayacaktır. Yeme içme mekanları ve gece külüpleri de akşamlarınızı eğlenceli hale getirecektir. Unutulmaz bir tatil için siz de bu yaz Avşa Adası’nı tercih edebilirsiniz.