Tesisat Bakımı ve Tıkanıklık Giderme İşlemleri

Tesisat Bakımı ve Tıkanıklık Giderme İşlemleri

04/07/2019 0 Yazar: netadmin

Kış aylarının sert soğuklarına karşı kaloriferiniz sağlıklı bir şekilde çalışmıyorsa hem yüksek faturalar ödersiniz hem de istediğiniz gibi ısınamazsınız. Peteklerin kirli ve tıkanık olması bu durumların temel sebebidir. Ankara petek temizleme firması olarak evinizin kolay bir şekilde ısıtılması ve faturalardan tasarruf etmenizi sağlamak için petek temizlik hizmetini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Kalorifer tesisatlarında da tıkanıklık en önemli sorundur. Ankara tıkanık açma hizmetleri  veren firmamız tüm tesisatlar da oluşan tıkanıkların giderilmesini sağlayarak sıcak su sirkülasyonunun daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor, evinizin istediğiniz gibi ısıtılmasına katkı sağlıyoruz. . Tıkanıklıklar giderildikten sonra eviniz daha kolay ve daha kısa süre de ısınırken yakıt anlamında da tasarruf ediyorsunuz.

Tüm tesisatların güvenli ve sağlıklı bir şekilde çalışması için tesisat bakımlarının periyodik olarak yaptırılması gereklidir. Ankara tesisat firması olarak sizlere periyodik tesisat bakım hizmetlerinin yanında tesisat tıkanıklıklarının açılması hizmetleri de veriyoruz. Evinizin kış aylarında daha güvenli ve daha sıcak olması için  periyodik tesisat bakımlarının zamanında yapılması gereklidir.