Spor Ekipmanları ve İnşaat Malzemeleri Satışı

Spor Ekipmanları ve İnşaat Malzemeleri Satışı

12/03/2019 0 Yazar: netadmin

İnşaat sektöründe hizmet veren firmamız çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Başta akrilik zemin kaplama olmak üzere pek çok alanda kaplama hizmeti vermektedir. Bunun yanında halı saha ve çeşitli spor salonlarının kaplamasını da yapmaktayız. Proje odaklı bu hizmetlerimizin dışında spor ekipmanları ve inşaat malzemelerinin satışını da gerçekleştiriyoruz.

Spor ekipmanları olarak tribün koltukları, yedek kulübeleri, basketbol potalaları, volaybol fileleri ve daha pek çok malzemenin satışını biz yapıyoruz. Bu kapsamda akrilik kaplama dışında vermiş olduğumuz bir diğer hizmet de inşaat malzemeleri satışıdır. İnşaat malzemeleri satışı kapsamında pvc sistemleri, çatı ve izolasyon sistemler, poliüretan malzemeler ve bunun gibi aradığınız daha pek çok inşaat malzemesini firmamızdan en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Firmamızın en çok hizmet verdiği alanlardan biri de spor halı sahalarıdır. Bu anlamda bütçenize uygun şartlarla halı saha maliyeti çıkartıyor ve kısa süre içerisinde halı sahanızın zemin kaplamasını yapıyoruz. Hem projelerinizin zemin kaplaması, hem de spor ve inşaat malzemesi ihtiyaçlarınız için siz de bizi tercih edebilirsiniz.