Sıfır Atık Projesi Kapsamındaki Atık Kutuları İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz

Sıfır Atık Projesi Kapsamındaki Atık Kutuları İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz

30/06/2019 0 Yazar: netadmin

Türkiye’de kaynakların daha verimli kullanılması, atıkların dönüştürülmesi ve atık oluşumunun önüne geçilmesi ya da en aza indirgemesi için başlatılan Sıfır Atık Projesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan öncülüğünde başlatılmış olan bir projedir. 2023 yılına kadar sürdürülmesi hedeflenen Sıfır Atık Projesi, hastaneler, okullar, kamu kurumları, parkla, bahçeler ve bu gibi her türlü alana yerleştirilen atık kutuları ile desteklenmektedir. Bunun ile beraber kamu spotları, broşürler ve çeşitli araçlar ile insanların bilinçlendirilmesi üzerine çalışmalar yürütülen bu projede, 7’den 70’e her insanın atık yönetimi konusunda bilinçlendirilmesi hedeflenmektedir.

Bu alanda geliştirmiş olduğu birbirinden sıfır atık kutusu ile hizmet veren ve projeyi destekleyen Mertoğlu Kent Mobilyaları, tekli, 2’li, 3’lü ve 4’lü atık kutuları ya da atık üniteleri ile de hizmet sunmaktadır. Ürün yelpazesini incelemek için şuraya tıklayabilirsiniz.

Genellikle çevre tasarımı konusunda faaliyet yürüten Mertoğlu Kent Mobilyaları, Türkiye’nin geleceği açısından hayati bir öneme sahip olan bu projede tasarlamış olduğu pek çok özel çöp kovası ile destek sunmaktadır. Metal, plastik ya da kalın karton gibi farklı seçeneklere sahip olan bu modeller hemen hemen her alana uyum sağlarken, atık ayrıştırılması konusunda da yardımcı olmaktadır.

Sıfır Atık Projesi kapsamında ihtiyaç duyduğunuz her türden atık kutuları için mertoglu.com.tr adresini ziyaret edebilir, sipariş verebilmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.