Poliüretan Tasarım ve Uygulama

Poliüretan Tasarım ve Uygulama

26/05/2019 0 Yazar: netadmin

Binalarda dış görünüm estetik açıdan çok önemlidir. Bunu sağlamak için de farklı dekoratif ürün seçenekleri bulunmaktadır. Firmamız dış cephe modelleri konusunda pek çok seçeneği sizlere sunmaktadır. Özellikle poliüretan modellerinin tasarım ve uygulamalarında firmamız bir numaradır diyebiliriz.

Standart ve ölçü bazında tasarımlarımız olabilmektedir. Dış cephe dışında iç cephe dekorasyonlarında da kullanılan poliüretan söve modelleri ile mekanlarınıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Gerek tasarım, gerekse de uygulama noktasında firmamız en iyi çalışmayı sizlere sunmaktadır. Bu kapsamda sütün, başlık, kiriş, payanda, aksesuar, taç, pediment, panel, göbek, niş ve aplik modelleri poliüretan ürün grubumuz içerisinde yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin kullanım alanları ise oldukça yaygındır. Özellikle düğün salonları, camiler, villalar ve alışveriş merkezlerinde kullanımı yaygındır diyebiliriz.

Tasarım, satış ve uygulamasını yaptığımız poliüretan kiriş modelleri ile mekanlarınızın havasını değiltirebilirsiniz Çok uygun fiyat ve ödeme avantajları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Stokta bulunan hazır modellerimizden seçebilir ya da bina tasarımınıza uygun siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. Kolay sipariş, hızlı teslimat ve daha fazlası için doğru yerdesiniz.