Paykasa Ne İşe Yarar?

Paykasa Ne İşe Yarar?

28/04/2019 0 Yazar: netadmin

E – ticaret ve bunun gibi internet sitelerinde ödeme biçimi olarak karşımıza çıkan paykasa, sanal ortamda müşterilerin sorunsuz olarak ödeme yapmalarına yardımcı olan bir sistem olarak tanımlanmaktadır.

İngiltereli Ceresline Voucher Limited şirketi tarafından piyasaya sürülen bu sistem, online olarak yapılan alışverişlerde ön ödemeli nakit ödeme aracı olarak ifade edilen bir tür elektronik para hizmeti sunmaktadır. Üstelik bu sisteme oldukça uygun fiyatlarla sahip olunabilirken, piyasada çeşitli paykasa fiyatları bulunmaktadır.

Paykasa Nedir?

Sıradan bir kredi kartında olduğu üzere 16 haneli koddan meydana gelen, ön ödemeli kart olarak nitelendirilen paykasa, Türkiye’de de oldukça yaygın kullanılan online ödeme sistemlerinden biridir. Sanal kart şeklinde de adlandırılan paykasa, tek kullanımlık bir karttır. Euro cinsinden olan bu kart özel bir kart olmadığından belirli limitlerle kullanıcılarına sunulurken, genellikle en ucuz paykasa limitleri 10 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar olmaktadır.

Paykasa Ne İşe Yarar?

İnternet ortamında güvenli olarak ödeme yapmaya yarayan paykasa, piyasada hizmet veren çeşitli bayiliklerden temin edilebilmektedir. Paykasasi.com da, bu alanda hizmet veren bayiliklerden biridir. Paykasa fiyat listesi sunan paykasasi.com, müşterilerinin kendisine en uygun olan kartı seçebilme imkanı sunmaktadır. Üstelik her bütçeye de hitap edebilme amacı taşımaktadır.

İnternet ortamında kolaylık sağlayan bu karta sahip olabilmek için paykasasi.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.