Neden Kore Ginsengi?

Neden Kore Ginsengi?

28/04/2019 0 Yazar: netadmin

Ginseng bitkisi çok özel koşullarda, altı yıl boyunca özenle yetiştirilmektedir. Güney Korelilerinde doğallık konusunda çok hassas olduğunu söylemek mümkün. Ürünleri özenle ekip sonrasında 24 saat canlı kamera kaydı ile kontrol ederler. Diğer üretim yapan bazı ülkelerde, yapay gübre ve ilaç kullanılarak bitkinin daha hızlı büyümesini sağlayıp doğallığı biraz bozmaktadırlar. Ancak Kore de üretilen ürünler için bunu söylemek pek mümkün olmaz çünkü belirttiğim gibi doğallıkta hassaslar. Sizde doğal takviye ürünü alırken, doğal ginseng bitkilerinden elde edilsin istiyorsanız kore ginsenglerinden şaşmamalısınız.

Bu sektörde 2011 yılından bu yana Güney Kore’de sağlık danışmanlığı yapan KORESAN firması 2015 yılından itibaren de Tarım ve Gıda Bakanlığı onayı ile KGNF Ginseng Tablet ürünlerini ithal edip satışa sunmaktadır.

KORESAN Sağlık, hizmetlerine Gaziantep 4. Organize bölgesinde 9000 m2 lik alanda devam etmekte ve online olarak https://ginsengtablet.com  sayfasından sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Sizde, doğal ve kaliteli ginseng ürnlerine ulaşmak ve doğal faydalarından yararlanmak istiyorsanız mutlaka siteyi ziyaret emlei ve detaylı bilgi almalısınız.

Firma ile  0312 606 06 30 numaralı telefondan veya koresanambalaj@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda site üzerinde canlı destek hattı da mevcuttur. İstediğiniz iletişim kanalını kullanabilir ve ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.