Müşteri Dostu Ürünler ile Zorlu Tel

Müşteri Dostu Ürünler ile Zorlu Tel

23/04/2019 0 Yazar: netadmin

Problemin türüne göre yerinde ücretsiz destek ve kurulum imkanı da sağlayan firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Zorlu Tel olarak daima müşteri dostu ve kullanıcı memnuniyetini hedefleyen bir anlayış ile hareket etmekteyiz. Özellikle bu alanda yerinde teslimat ve kurulum yaptığımız panel çit ürününü şiddetle tavsiye ediyoruz.


15 yıllık sektör terübesiyle birlikte Zorlu Tel olarak bu sektörün öncülerinden birisi olmamız nedeniyle sizler için üst düzey kaliteli ürünler yapmaktayız. Yüzde yüz yerli olan üretimlerimizin tamamını sizler için hizmete sunduk. Toplamda 28 adet farklı tel çit ürünümüzden faydalanabilirsiniz. Özellikle popüler olan hem dekoratif hem de güvenilirliği üst düzeydeki ürün jiletli tel modellerimiz bu aralar oldukça popüler durumda.


Birinci sınıf ürün kalitesi sayesinde, üretimlerimizin tamamını TSE belgeli olarak yapmaktayız. Firmamız tarafından üretilen ürünlern tamamı yine bizler tarafından test edilmeden kesinlikle satışa sunulmamakta ve uygulamaya sokulmamaktadır. En dekoratif ürünleri hedefleyen firmamız bünyesinde bulabileceğiniz çim çit ürünüyle birlikte hayallerinizdeki bahçe görünümüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Eğer üründen memnun kalmazsanız veya içinize sinmez ise koşulsuz şartsız birebir değişim garantisi de sağlamaktayız. 7/24 Teknik destek alabileceğiniz gibi bizimle alışveriş yapmış olan ve hizmetlerimizden faydalanan tüm müşterilerimiz için ücretsiz yardım hizmetimiz ömür boyu devam etmektedir.