Menemen İlçesi Haber Portalı

Menemen İlçesi Haber Portalı

07/04/2019 0 Yazar: netadmin

İlk duyduğumuzda, ‘İzmir’de bir şehir’ demeden ‘bir yemek türü’ dediğimiz, ünü mutfak kültürü ile ön plana çıkmış, kadim tarihi ile uzun yıllardır anı biriktirmiş bir şehir; Menemen. İzmir merkezinin kuzeyinde bulunan ilçe, yaşanmış ve yaşanmakta olan olaylarıyla capcanlı bir hayat sürüyor. 

Bu tarihi şehir geçmişte ‘’Menemen Olayı’’ olarak bildiğimiz Cumhuriyet tarihinin en önemli olaylarından birine ev sahipliği yapıyor. Şimdilerde ise Menemen gazetesi manşetlerini süsleyen festivaller, tiyatro gösterileri, konserler, spor faaliyetleri ve belediyelerin seçim koşuşturmacası ile meşgul durumda. Bu koşuşturmaları tüm Türkiye ile buluşturan sade ve başarılı tasarıma sahip bir internet sitesi de mevcut: www.menemenhaber.com . Bu haber  portalının ayrıca Android platformunda mobil uygulaması da mevcut.  

Peki Bu Haber Sitesinde Neler Var? 

Sitenin açılışında karşımıza tahmin edileceği üzere menemen haberleri çıkıyor. Üst kısımda galeriye bakabilir ve köşe yazarlarının yazılarını okuyabilirsiniz. Hemen altında son dakika haberleri bulunuyor. Siyasetten spora, sağlıktan eğitime, kültür-sanat faaliyetlerinden belediyenin yaptığı hizmetlere kadar Menemen ilçesinde yaşanan tüm haberlere erişebilirsiniz. 

Güncel haber sitesi size civarda bulunan Foça, Karşıyaka, Aliağa, Çiğli ilçelerinin ve İzmir’de yaşanan başlıca haberlere de göz atmanıza olanak sağlıyor. 

Siteye uğradığınızda biraz aşağıdaki bölümlerde burç yorumlarını okuyabilir, Belediye Başlanlığı Anketi’ne katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra menemen haber portalını sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.