Lükse ve Konfora Düşkün Olanlara Vip Araç Kiralama Hizmetleri

29/12/2018 0 Yazar: netadmin

Birçok farklı kategoride araç kiralama hizmeti vermek amacı ile faaliyetlerine başlayan 4K Transfer ekibimiz, her geçen gün yenilenen hizmet ağı ile birçok konuda yardımcınız olmaya devam etmektedir. İhtiyacınız olan araçlara çok uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlamakla kalmıyoruz, şoförlü araç kiralama hizmetimiz ile tamamen size özel hizmet veren şoför ile seyahatinizi yapmanızı sağlıyoruz. Bu alanda hizmet veren tüm şoförlerimiz eğitimlerini almış olup, sertifikalıdır.

Türkiye’nin en kalabalık şehrinde araç sürerek zaman kaybetmek istemeyen kişiler, firmamızın sunmuş olduğu şoförlü araç kiralama İstanbul hizmetleri ile buz güzel şehrin tadını çıkarıyor. Siz Vip aracımızda kahvenizi yudumlayıp manzarayı seyrederken, şoförümüz size keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatsın.

İstanbul’da hizmetlerini sürdüren firmamız, ticari veya turistik amaçlı seyahatlerinizde bireysel ya da aileniz ile beraber havalimanı transfer hizmetlerini almanızı sağlamaktadır. Son derece özel ulaşım hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, seyahatinizden önce firmamız ile iletişime geçerek hizmetimizi almak istediğinizi belirtmektir. Bu sayede havalimanına geleceğiniz saatlere uygun olarak şoförünüz dışarıda sizi bekliyor olacak.