Kiralık Led Ekran Avantajları

Kiralık Led Ekran Avantajları

01/10/2019 0 Yazar: netadmin

Firmanızın hitap ettiği kitleye ulaşmasını sağlayan kiralık led ekran yöntemi, reklamın hedeflediğiniz kitleye ve daha fazlasına daha kısa süre de ulaşmasını sağlayarak led ekran kira maliyetinizin düşmesini sağlıyor. Lokasyona göre fiyatlandırma yapılan led ekranların bir diğer avantajı bulundukları lokasyondan gelen insanların sürekli görüyor olması ve bilinç altına reklamın işleniyor olmasıdır. Https://www.ledpano.com.tr/kiralik-led-ekran.html adresini ziyaret ederek kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

Kiralama yöntemi ile reklamlarınızı yapacağınız led ekranlar boyutlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Reklamınızın kalacağı süre ve ekran boyutuna göre fiyat belirlendiği için reklam kampanyanızın bütçesini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Maliyeti düşük olan kiralık ekranlardan aldığınız sonuçlar kıyaslandığında fiyat – performans olarak çok avantajlı oluyorsunuz. Hedeflediğiniz kişi sayısından daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayan led ekranlar ile daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Profesyonel Reklam

Reklamınızı profesyonel olarak yapabileceğiniz led tv yöntemi ile insanların kalabalık olarak bir arada yaşadığı her alanda yer alıyorsunuz. Led tv reklam yönteminde alternatif seçeneklere sahip olduğunuz için reklamınızın daha etkili olmasını sağlıyorsunuz. Totem, mobil led ekran gibi farklı yöntemler ile reklamınızın lokasyonunu değiştirebiliyorsunuz.

Curved Screen olarak bilinen led tvler ile firmanızı daha etkili bir şekilde tanıtabiliyorsunuz. Eğri ekranlar oldukları için insanların dikkatini ve ilgisini daha fazla çeken curved ekranlar alış veriş merkezlerinde, stadyumlarda yer alabiliyorsunuz. Büyük ekranlarda firmanızın reklamını yapmak ve hedef kitlenizden daha fazlasına kısa süre de ulaşmak için yaygın olarak kullanılan led tv yöntemini tercih edebilirsiniz.