İndir.Cafe Birçok Alanda Download Hizmeti Sunuyor

İndir.Cafe Birçok Alanda Download Hizmeti Sunuyor

11/04/2019 0 Yazar: netadmin

Film severler, sitemizde vizyona girmiş veya vizyona girecek olan çok sayıda filmi bulabilirler. Yerli-yabancı birçok filmi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Filmlerin reklamsız olması ve tek parça halinde olması film severler için büyük bir avantajdır. Heyecanı kesmeden film izlemenin tadına sitemizden film indir yaparak varabilirsiniz. Pek çok sitede online olarak veya indirerek film olanağı tanınmasına rağmen, araya reklam konulduğu için film izleme keyfi sekteye uğratılmaktadır.

Torrent oyun

Torrent, filmler ve oyunlar dahil günümüzün devasa dosyalarını indirme yöntemidir. Her dosyanın bir torrent dosyası vardır. Torrent dosyasının en büyük avantajı çok hızlı bir şekilde indirme olanağının bulunmasıdır. Sitemizde yer alan torrent oyun virüs içermemektedir.

Full program indir

Sitemizden full program indir işleminin en büyük özelliği ücretsiz indirme yaparak deneme yapma imkanı sunmanızdır. Antivirüs ve güvenlik programlarını serial ve keylerle birlikte ücretsiz indirebilirsiniz. Ofiice programlarının 2010, 2013, 2016, 2017, 2018, 2019 serilerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sitemizden indirebileceğiniz katılımsız programların en büyük avantajı, otomatik olarak kendi kurulumunu tamamlamasıdır. Driver programlarını indirirken, ekran kartı- ses kartı ve driver sürücülerini güncelleyebilirsiniz. Temizleme, onarım programları, windows için bakım ve bilgisayar hızlandırma programları sitemizden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.