Ginseng Kullanımı

Ginseng Kullanımı

23/02/2019 0 Yazar: netadmin

Ginseng kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. Öncelikle ginseng tozu çaya katılarak tüketilebilmektedir.  Bal ile karıştırıp ılık suya ya da çaya ilave etmeniz de başka bir kullanım seçeneğidir.  Tozu sıcak ya da ılık içeceklerde kullanmak istemiyorsanız yiyecek gıda maddeleri ile tüketebilirsiniz. Yoğurt ginsengi karıştırmak için ideal bir yiyecektir. Kullanım dozajı ise, günde bir iki gram kadar alınabilir.

Ginsengin sadece toz seçeneği yoktur. Kapsül seçeneği de vardır. Kapsüller ginseng kökü ile elde edilmiştir. Onun kullanım şekli ise, günde iki kapsülü geçmeyecek şekilde olmalıdır. Doktor kontrolünde kullanıyorsanız, doktorunuzun ya da eczacınızın belirttiği gramajlarda kullanmak vücut sağlığı açısından fayda sağlayacaktır. Bir ginseng kapsül kutusunun içerisindeki kapsül miktarı kişinin bir aylık tüketim ihtiyacını karşılamaktadır.

Rengine göre derecelenen kırmızı ginseng ürününün kapsül ya da toz formatını sitemizden bulabilirsiniz. Düzenli olarak tüketildiği takdirde kapsül ya da toz olarak fark etmeksizin alınan ginseng kökü vücut için yararlı olan tüm özelliklerini göstermeye başlayacaktır. Ginseng katkısı bulunan ürünleri sitemiz aracılığı ile detaylı olarak inceleyebilir ve alışveriş kısmından siparişte bulunabilirsiniz.