Estetik Diş Hekimleri

Estetik Diş Hekimleri

31/08/2019 0 Yazar: netadmin

Ülkemizde Mersin diş hekimleri ile estetik diş yapmaktadır. Estetik Diş demek dişlerin düzenli bir şekilde yapılması ve düzgün düzgün diş demektir. Estetik diş hekimleri dişlerin daha düzgün ve kaliteli bir şekilde sıralanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan dişler daha hoş görünümlü ve sağlıklı olacaktır.

Diş hekimlerinin yapmış olduğu dişler ile insanlar daha düzgün bir dişe kavuşmayı hedeflemektedir. Estetik diş çene yapısının daha güzel durmasını da sağlayarak güzel bir görünüm kazandırır. Mersin’de çene cerrahları ile hem estetik açısından hem de dişlerin sağlıklı kalması için hizmetini sürdürmektedir.

Estetiği ve güzelliği en ön planda tutan bu ekipler dişin tedavisin yaptıktan sonra dişlerin düz ve güzel durması için bir kaç tedavi uygulamaktadır. Bu tedaviler ile dişlerinden şikayet eden bireyler dah güzel ve sağlıklı dişlere kavuşacaktır.

Diş Teli Ne Gibi Durumlarda Takılır?  

Diş teli çapışıklık, yanlış bitme, dişlerde üst üste binme gibi durumlarda takılmaktadır. Diş teli uzun seanslar sürmekte ve farklı zamanlarda yapılan tedaviler bütünü ile takılmaktadır. Dişe takılan teller dişin durumuna göre 1 yada 2 yıl ara ile dişlerde kalması sağlanır.

 Ülkemizde diş teli kullanımı oldukça yaygındır. Diş kliniklerinde bulunan hekimleri bireyin isteği doğrultusunda diş teli takmaktadır. Diş telleri ile düzgün olmayan dişler bir müddet sonra düzelmeye başlar. Bir süre sonra diş teli çıkarılır ve dişler eskisinden daha düzgün olmuş olur.