Dekorix ve Poliüretan Dekorasyonu

Dekorix ve Poliüretan Dekorasyonu

23/04/2019 0 Yazar: netadmin

Dekorix bünyesinde en dayanıklı ve sağlam yapıları hizmetinize sunuyoruz. Her ne kadar ürünlerimiz tamamen tasarım harikası ve estetik olarak ön plana çıksa da özellikle doku yapısı gereği birçok farklı ürüne oranla dayanıklılık testlerini sorunsuz geçmektedir. Poliüretan maddesi sayesinde birçok farklı etmene dayanıklı halde yapılıp size uzun yıllar boyunca sorunsuz hizmet edecek ürünler olmaktadır. Hem yüksek sıcaklık, yağış, su, nem gibi olumsuz etmenlere karşı dayanıklı olup hem de maddenin uzun ömürlü yapısı sayesinde dış cephe modelleri konusunda gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde yüzlerce farklı model seçeneğine sahip olmakla birlikte sizlere poliüretan dekorasyon konusunda tam hizmet sağlıyoruz. Tüm yapılarınız için binalar, evler, oteller, konaklar, düğün salonları bünyesinde süsleme imkanı bulabileceğiniz ve yapının genel değerini en az iki kat arttıracak yüksek estetik ürünlerini sağlamaktayız. Hem bizim tarafımızdan özel üretilen modelleri satın alabilir hem de istediğiniz ebatlarda profesyonel tasarımcılarımıza vereceğiniz siparişler ile benzersiz yapılara sahip olabilirsiniz.


Dış modellerimizde yüksek kalitede üretim yaptığımız kadar iç tasarım için de özellikle birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Özellikle poliüretan kiriş modellerimizle birlikte tüm yapı türlerinin içerisinde estetik değeri arttırmaya yönelik kullanabileceğiniz ürünler bulunmaktadır.

Yapılarınızı hem modern hem de klasik görünüme kavuşturmak artık çok daha kolay.