Canlı Okey

Canlı Okey

29/09/2019 0 Yazar: netadmin

Okey tutkunları ve okey oynayarak zaman geçirmek isteyenler için online olarak okey oynayabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oynanabilen bir sitedir. Tek kişilik okey, eşli okey, dul okey, klasik okey, yüzbir okey ve zynga plus okey türlerinin yer aldığı siteyi ziyaret ederek online okeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunu yarım bırakarak oyun zevkini düşüren oyuncular olmadan oynayabileceğiniz tek kişilik okey sizler için özel olarak geliştirilmiş bir oyun türüdür. Eşli okey ise; sohbet etmek istediğiniz veya arkadaşınız ile sadece sizin olduğunuz bir masa da okeyin tadını çıkarmak istediğiniz zamanlar için geliştirilmiş bir okey türü. Sanal ortamda güvenemediğiniz insanlar yerine tek başına veya arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oynayabiliyorsunuz.

Eşli Okey Oynama

Bir okey sitesi olarak kullanıcılara sunulan okey odalarından biri olan eşli okey odaları, en fazla bir arkadaşınız ile okey oynayabilmeniz için size sunulmaktadır. Eşiniz ile birlikte masanın karşılıklı taraflarına oturarak iki adet bot ile oyun oynayabileceğiniz eşli okey oyunu en keyifli okey türünden biridir. Siteyi ziyaret ederek oyun oynayabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oyunu eşli olarak oynarken klasik okey oyununun kuralları geçerli oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz. Eşli okey oynarken sohbet sayfasında bir yandan dilediğiniz gibi sohbet edebiliyorsunuz. Oda da sadece siz ve arkadaşınız olduğu için ne sohbetiniz ne de oyununuz yarım kalmıyor.