Büyük Avrupa Turu İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Büyük Avrupa Turu İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

20/04/2019 0 Yazar: netadmin

Gezmek ve yeni yerler keşfetmek isteyen kişiler için bu hayalleri en iyi şekilde gerçekleştirdiğimizi söylemek istiyoruz. Biz her zaman müşterilerimize en kapsamlı turları uygun fiyatlar üzerinden satıyoruz. Bu bağlamda müşterilerimizin büyük avrupa turu paketimize yoğun şekilde katılım gösterdiğini söylemek istiyoruz. Özellikle yaz aylarında kalabalık gruplar oluşmakta ve bu gruplar uzun süreli bir Avrupa turuna sayemizde çıkmaktadır.

Satmakta olduğumuz turların içerisindeki şehirler farklılık göstermektedir. Ancak yurtdışı turu seçeneğimizin Avrupa ayağında yolcularımızı 16 günde 14 ülkeye ve 25 şehre götürmekteyiz. Onlara rüya gibi bir tatil ve gezi rotası çıkardığımızı belirtmek istiyoruz. Başta Paris, Amsterdam gibi en popüler Avrupa şehirleri olmak üzere çeşitli yerleri görme imkanını da sunuyoruz.

Tur firması olarak pasaport ve vize işlemlerinizle bizzat ilgileniyoruz. Böylece sizlerin sıkıcı prosedürlerle uğraşmanıza engel oluyoruz. Bu arada tur paket fiyatımızın 1395 Euro olduğunu söylemek gerekir. Kredi kartına taksit ve peşin ödemelere indirim gibi kolaylıklar gösterdiğimizi de unutmamalısınız.

Avrupa’nın genelinden ziyade bazı özel alanlara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için parça paket seçeneklerimizden olan İskandinavya turu paketimize başvuru yapabilirsiniz. Buradaki İsveç, Norveç, Finlandiya gibi ülkeleri görme fırsatını uygun fiyatlardan yakalamak ve yerinizi hemen ayırtmak için bize ulaşmalısınız.