Avlanmak İçin Temel Malzemeler

Avlanmak İçin Temel Malzemeler

02/10/2019 0 Yazar: netadmin

Çalıların arasındayken hayatta kalmak için güvenmek zorunda olduğunuz her şey, av malzemeleri çantanızda olması gereken ürünlerdir. Gerçekten gerekli olan eşyaları yanınızda getirmek istersiniz. Özellikle ekstra ağırlık taşımaktan kaçınmayı tercih edersiniz. Saatlerce yürüyüş yapıyorsanız, vücudunuz gün sonunda enerjisini kaybedecektir.

Av Malzemeleri Nasıl Taşınır?

15 kiloluk bir av çantası taşımaya alışık olmadığınız için öncesinde biraz deneme yapmakta yarar vardır. Egzersiz yaparken ve avınız için hazırlanırken içi dolu çantanızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Günlük av çantaları için en önemli eşyaların ne olduğu konusunda herkesin farklı görüşleri olabilir.

Bu yüzden bir araya gelip asla yanınızdan ayırmamanız gereken en önemli eşyaların bir listesini yazmaya karar verdik. Birçok avcı, günlük avlanma paketlerinde ihtiyaç duydukları şeyleri, sadece yıllar boyunca deneme yanılma yoluyla belirler. İhtiyacınız olanı bulmanın en iyi yolu, sahaya balık avclığı için bile olsa çıkıp avcı olmanın sıkıntılarını yaşamaktır.

Bununla birlikte, avcılık alanında yeniyseniz ya da çocuklarınızı ilk kez avlamaya götürdüyseniz, ne taşıyacağınızı bilemeyebileceğinizi anlıyoruz. Öyleyse ister deneyimli ister acemi bir avcı olun, işte her avcının avlanma çantasında bulabileceğiniz temel malzemeler:

Su

Hayatta kalmak için gereken birçok şey var, ama su kesinlikle en önemlisi. Avcı olarak hepimiz suyun avlanma gününüzde taşıyabileceğiniz en önemli madde olduğuna karar verdik. Ağırlığınızın çoğunluğunu daima çantanızda su için saklamalısınız. Paketinizde kapladığı alanı azaltmak için su kaynağınızı belinizde taşımanızı öneririz.