Alt Yapıda Global Kalite

Alt Yapıda Global Kalite

01/06/2019 0 Yazar: netadmin

Karaköy Drenaj yapı malzemeleriyle İstanbul’a alt yapı desteği sağlıyoruz. Firmamız, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet anlayışı, profesyonel hizmet kalitesi ve zengin ürün kataloğu ile Türkiye’nin tedarikçi firması olarak faaliyet gösteriyor.

Yol inşaatlarından bina inşaat sistemlerine dek drenaj kanalı ve rögar malzemeleriyle eksiksiz hizmet anlayışı sunuyoruz. Online ürün kataloğumuzu hemen inceleyebilir, müşteri temsil sistemimizle iletişim sağlayarak tüm ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yapı sektörünün profesyonel tedarikçisi olarak polimer kanal paslanma mazgal çeşitlerinden fuga ızgara modellerine, havuz kenar mazgallarından otopark & otoyol süzgeç çeşitlerine dek yüzlerce yapı malzemesi sunuyoruz. Uluslararası kalite standartlarında yapılan üretimler ve Türkiye yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu niteliklerdeki seçkilerle, 5 yıl garantili satış hizmeti sunuyoruz.

Kompozit ve lineer ürün çeşitleri, plastik kanal modelleri, kuşkonmaz tel, rögar kutuları, polikarbon kanallar veya yaprak tutucu çeşitlerinde global ürün yelpazesiyle, stok sorunu olmadan ürün tedariği sağlıyoruz. Özel yapılardan kurumsal kuruluşlara, belediyelerden kamusal alanlara dek hizmet sunuyoruz. Satış öncesi veya sonrası destek sistemi ve uzman kadromuz ile profesyonel çözümler sunuyoruz.