7/24 Kesintisiz Paykasa Hizmetleri

7/24 Kesintisiz Paykasa Hizmetleri

05/02/2019 0 Yazar: netadmin

İnternet kullanımı ve teknolojinin gelişmesine bağlı olarak sanal alışverişe olan ilgi artmıştır. Bu nedenle ödemelerde güvenliğin sağlanması için yeni alternatifler geliştirilmektedir. Bunlardan biri olan Paykasa, 16 haneli şifresi ve CVV kodu ile güvenliği en üst düzeye çıkarmaktadır. Online ödeme sistemlerini daha kolay hale getiren bu yeni sistem ile kendinizi daima güvende hissetmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Ödeme yapılırken hiçbir bilgiye ihtiyaç duyulmaması ön ödemeli kart sistemlerine olan ilgiyi artırmaktadır. Site olarak müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmak için her konuda ilerleme kaydediyoruz. Tek seferlik bir kullanım sağlayan Paykasa’nın başka kişilerin eline geçmesi gibi bir durum asla olamaz. Güvenliğe önem veren güçlü bir altyapı ile tasarlanan kartınızı kullanarak gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Türkiye’de lisanslı olarak Paykasa seçenekleri sunan 112paykasa.com sitemiz, büyük avantajlar sağlayarak kullanıcılarını mutlu ve memnun etmeye devam ediyor. Siz değerli takipçilerimiz için geliştirdiğimiz sistemlerimiz sayesinde işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde yapabiliyorsunuz. Ancak yine de aklınıza takılan sorular ve işlemler için 7/24 destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Her konuda yanınızda olan ekibimiz, satın alma ve bozdurma işlemlerinizde de destek olmaktadır.